Pokémon Day 2022

16.09.2022

Čo robíš v sobotu 8. októbra?

Máme pre Teba hneď niekoľko plánov, takže zisti, ako sa dostať do Tranvy! Práve tam sa uskutoční obrovská Pokémon akcia, ktorá vzniká spojením síl niekoľkých cardshopov: nás z Kartova, MMCards z Pezinka a v neposlednom rade Fénixa z hostiaceho mesta Trnava!


Si hráč Pokémon TCG?
Skvelé! V tom prípade by si si mal chystať svoj výherný deck. Už 8. októbra budeme totiž usporadúvať neoficiálne Majstrovstvá Slovenska v Pokémon TCG, kde môžeš okrem slávy a prestíže získať aj mnoho naozaj parádnych cien! Chceš vedieť aké? Nuž, môžeš si začať brúsiť zuby napríklad na HEAVY BASE SET BOOSTER! Wau! 
Nezabudni, že hrať môžeš s deckom zo Sword&Shieldu a je dôležité zakúpiť si štartovné, ktoré zastrešuje Fénix na svojom eshope:).
*štartovné na turnaj k zakúpeniu tu: 
https://fenixcards.sk/Pokemon-karty/Predobjednavky-PKM/registracia-na-majstrovstva-slovenska-v-Pokemon-tcg-2022


Si vášnivý zberateľ?
Tak potom oceníš našu fair-trade zónu, v ktorej budeš môcť vymieňať a nakupovať kartičky od rána do večera. Každý zo shopov bude mať na akcii aj vlastný stánok, kde ponúkne to najlepšie zo svojho skladu :P. A to sa už oplatí vidieť!

Si investor alebo zatiaľ len wannabe investor? 
Aj ty si prídeš na svoje. Machri z tohto hobby, ktorí sa mu venujú už rovných 26 rokov ukážu svoje zbierky a radi poradia do čoho je fajn investovať a od čoho sa radšej držať ďalej. Odpovedia na všetky otázky a samozrejme rozdajú pár cenných rád, ku ktorým v bežnom živote nemusíš prísť. A určite nie osobne:).

Si rodič, fanúšik, nechápeš prečo všetci zbierajú kartičky alebo chceš objaviť niečo nové?
Všetko Ti vysvetlíme, všetko ti poradíme. Príď v sobotu, 8. októbra do Mestskej športovej haly v Trnave a presvedč sa o tom na vlastné oči! :)

Tešíme sa na Teba!

Pre oveľa viac info sa preklikávaj tu: 

https://fenixcards.sk/Pokemon-karty/Predobjednavky-PKM/registracia-na-majstrovstva-slovenska-v-Pokemon-tcg-2022

https://www.facebook.com/people/Pok%C3%A9mon-Day/100085147767538/