Čo pre Vás pripravujeme v Máji 2021

17.04.2021

Po veľkej aprílovej smršti s tinkami Hidden Fates Charizard, Raichu a Gyarados GX, ktoré z nášho
e-shopu zmizli mrknutím oka, sa pripravte na ďalšie novinky, ktoré naskladníme v mesiaci Máj. 

Ako prvé Vám predstavíme ďalšiu retro novinku, po ktorej zapiští Vaše detské srdce. Prezradíme len, že v našich, ale aj Vaších detských rokoch sme tieto produkty zbožňovali. Dáme Vám príležitosť vrátiť sa spolu s nami a Kartovom do týchto časov a razom sa ocitnúť späť v minulosti. 

Jar 2021 však ukončíme aj novými produktami, ktoré budete mať možnosť objednať si priamo z Kartova. 

V Battle Decks s novými artami Victini V a Gardevoir V.  Tieto decky by mali byť podobné už vydanému battle decku, konkrétne decku BlastoiseV/Venusaur V. 
Obe karty už existujú, Kartu s Victinom V sme mohli vidieť v sete Sword & Shield: Base Set, zatiaľ čo Gardevoir V sa objavil v sete Champion´s Path. 

Oba decky bude možné získať aj jednotlivo. 

Galarian Rapidash V Box je ďalšou budúcou dostupnou novinkou. Niekoho možno uchváti už samotným artom - fialovým jednorožcom, ktorý našiel inšpiráciu v karte Galarian Ponyta:), čo je však zaujímavé, táto karta sa zatiaľ neobjavila v japonskej verzii. 

Art je dôležitý, určite sa však zaujímate o to, čo bude jeho obsahom, poďme si to teda rozpísať:
-1 foilová promo karta Galarian Rapidash V
-1 oversized promo foilová karta Galarian Rapidash V
-4 Pokemon TCG Booster packy 
-kartu s kódom pre online hru Pokemon TCG

A aká je najzaujímavejšia schopnosť pokémona Rapidash V? Nuž, tento pokémon je schopný vysielať na súpera devastačné "psychic" útoky prostredníctvom svojho dlhého rohu. 

V Strikes Tin: Tyranitar V a Empoleon V sú stredné tinky, ktoré budú obsahovať aj promo karty oboch pokémonov (obe karty sa už objavili v sete Sword & Shield Battle Styles, konkrétne pod číslom 108 a 109)
Tieto arty by mali pochádzať z japonského High Class decku a európsky tinky budú pravdepodobne obsahovať len 4 booster packy. 

Čo dodať, všetci sa máme načo tešiť, preto hoďte odber na oficiálny instagramový účet @kartovo_eshop, na ktorom Vás budeme informovať o každej novinke a dátumoch. Tešíme sa na Váš ďalší nákup na Kartove! :)