MTG Turnaje, Pokémon Turnaje a Kartovo Liga v Poprade

Všetko čo potrebujete vedieť o organizovanom hraní v Poprade a jeho okolí. V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať priamo na mtg@kartovo.net 

Máme pre Teba hneď niekoľko plánov, takže zisti, ako sa dostať do Tranvy! Práve tam sa uskutoční obrovská Pokémon akcia, ktorá vzniká spojením síl niekoľkých cardshopov: nás z Kartova, MMCards z Pezinka a v neposlednom rade Fénixa z hostiaceho mesta Trnava!


Si hráč Pokémon TCG?
Skvelé! V tom prípade by si si mal chystať svoj...

Dámy a páni, nadšení hráči Pokémon TCG, nadšenci Pokémona, ktorí by sa chceli túto kartovú hru naučiť a rodičia, ktorí chcú prísť na kĺb tomuto hobby,

máme pre Vás skvelú správu!

Urobte si čas počas prvého októbrového víkendu a príďte do Bratislavy, kde sa bude konať 1. ročník Vivo Cupu, akcie, ktorá je zameraná na hru Pokémon TCG. ...

Po highlighte tohto leta - draft turnaji Double Masters 2022 je na rade prvý jesenný turnaj - Dominaria United Release Draft!

Tento draft patrí medzi klasické drafty s 15 eurovým štartovným. Vidíme sa v našej Kartovo Klubovni!

Kedy? 10. septembra 2022
Kde? Kartovo Klubovňa, Poprad
O koľkej? cca 13:30

V prípade...

Priatelia, po letnej pauze prichádza poriadna pecka!

Už 13. augusta 2022 sa môžete tešiť na highlight tohto Magic leta, Double Masters Highroller Draft turnaj:).
Draftiť budeme tie najdrahšie karty, ktoré vládnu tomuto roku, a teda aj samotný turnaj bude veľmi luxusný.

Ak plánuješ prísť na tento Magic event roka, daj nám vedieť čím skôr...

Haló, haló! Milí Magicári, ktorí pravidelne navštevujete naše draftové turnaje, štvrtkové commandre, ale aj všetci Vy, ktorí by ste sa k nám ešte len chceli pridať;, radi Vám onamujeme dátum najbližšieho draft turnaja!
Už 28. mája 2022 sa môžete tešiť na draft turnaj so setom Time Spirale Remastered!
Vstupné pre tento turnaj je 25 eur a v jeho...

Na rok 2022 sme si pripravili okrem jednorázových turnajov vo formátoch ako sealed/commander/modern aj celoročnú Draft ligu s 12timi turnajmi.

Nový set Kamigawa - Neon Dynasty sme úspešne privítali 19. 2. 2022 na skvelom Draft turnaji v našich partnerských priestoroch v pube U Krakena! Nasledujú výsledky a priebežná tabuľka :)